Czym jest prawdziwe piękno? Moje przemyślenia

Wygląd fizyczny nie jest tak naprawdę tym samym co fizyczna atrakcyjność. Wiem, że jest wiele kobiet, które nie spełniają standardów piękna, ale mimo to są uważane za bardzo atrakcyjne. Nie denerwuj się, że nie wyglądasz jak gwiazda filmowa. Nawet gwiazdy filmowe nie wyglądają jak gwiazdy filmowe bez makijażu i kadry kosmetyczek, fotografów i specjalistów od marketingu śledzących ich każdy ruch. Kiedy przeglądam pudelka, widzę gwiazdy bez makijażu – to normalne kobiety, takie jak ty czy ja!

Twój wygląd może być czymś, co przyciąga mężczyzn (lub kobiety) – ale to, co sprawi, że zostaną przy tobie to twoja wyjątkowa, ciekawa osobowość. Chociaż nigdy nie należy lekceważyć znaczenia stylu – zwłaszcza w wypadku uwodzenia – zawsze musisz pracować nad swoim osobistym stylem i zainteresowaniami!

Musisz też być aktywna towarzysko – przecież nikt nie pochwali cię za atrakcyjność, jeśli pozostaniesz w mieszkaniu przed telewizorem! Jeśli widzisz ludzi rozmawiających, jedzących, grających… dołącz do nich! Jeśli po prostu będziesz siedziała cicho, będziesz postrzegana jako nudna osoba. Musisz być w stanie kontynuować rozmowę, a więc rozmawiać o rzeczach, które Cię interesują i pokazać swoje zainteresowanie opinią tej drugiej osoby. Nie pytaj go o swój wygląd – nie będziesz tego potrzebowała.

To, co decyduje o Twoim wyglądzie, to również Twoje zdrowie. Jedz zdrowe pożywienie, śpij regularnie i ćwicz ćwicz ćwicz. Musisz być bardziej energiczna i pracować nad swoją budową zaufaniem, a zdrowie fizyczne Ci to gwarantuje. Zawsze bierz przynajmniej jeden prysznic dziennie i używaj balsamów do ciała itp. Podobnie, należy dbać o skórę, unikając wszelkich skaz i wyprysków. Nie używaj makijażu do ukrywania ich, ponieważ sprawi to, że będą jeszcze bardziej widoczne. Nie bój się rozpieszczać się raz na jakiś czas – odwiedź spa, aby czuć się dobrze i dobrze wyglądać.

I oczywiście jest to kwestia stylu. Pamiętaj, że chcesz wyglądać jak najlepiej – nawet jeśli masz na sobie stare jeansy, jeśli chcesz możesz bez problemu nosić szminkę i cień do powiek. Chcesz wyglądać dobrze dla siebie, a nie tylko dla innych.