Hurtownia obuwia a buty z cholewami

Niezależnie od tego, jaki jest obecny dominujący styl, czy też jakie trendy są obecnie promowane przez producentów, ładna para botków czy kozaków to zawsze świetna inwestycja! Istnieje wiele różnych odmian butów z cholewami, a dobra hurtownia obuwia jak https://sosimply.pl/buty ma je wszystkie. Każdy taki typ ma swój własny styl i może być używany strategicznie, w zależności od osobistego stylu życia i gustu.

 

Botki nazywane są również butami do kostki, ponieważ zazwyczaj podchodzą do kostki lub kończą się tuż nad kostką. Niektóre mają wysokie obcasy, ale wiele z nich używa słupków, które zapewniają wysokość i stabilność. Wyglądają całkiem nieźle w biurze, ale mogą nie być najlepszym wyborem na mroźne zimy, zwłaszcza gdy jest śnieżna pogoda.

hurtownia obuwia

Buty do jazdy konnej nie są przeznaczone wyłącznie dla miłośników jeździeckiego stylu życia. Nazwa kozaki pochodzi właśnie od butów do jazdy konnej. Mogą również dobrze wyglądać jako ubrania na co dzień – często są sztywniejsze, mają prostokątne noski i paski do noszenia kolców. Inną inspiracją dla jeźdźców są kowbojskie lub westernowe buty. Często zawierają one tradycyjne amerykańskie elementy, takie jak szpiczaste noski i charakterystyczne wzory na skórze, lub ozdoby, takie jak koraliki lub ćwieki.

 

Inne buty dla „twardej dziewczyny” to tzw. buty motocyklowe lub bikerki – to zazwyczaj pozbawione bieżnika buty z ozdobami takimi jak ćwieki lub chromowane wzory. Mogą mieć wypolerowaną skórzaną część cholewki i często mają prostokątne noski.

 

Bardzo popularnym stylem są buty robocze lub podobne wytrzymałe obuwie. Są one albo wykorzystywane bezpośrednio, albo inspirowane przez buty tradycyjnie noszone przez ludzi do pracy, jak na przykład buty drwala czy budowniczego. Ta kategoria. To często obejmuje inne wytrzymałe, trwałe buty, takie jak buty turystyczne dla kobiet, które hurtownia obuwia sprzedaje częściej do sklepów sportowych niż typowych salonów obuwniczych.

 

Prawdopodobnie posiadasz dwie pary butów szytych. Chodzi tu o gładkie, eleganckie buty z cholewami, które idealnie nadają się do noszenia sukni lub odzieży biurowej. Są bardzo kobiece i mogą być ozdobione innymi dodatkami, takimi jak skórzane wzory.