Koszule dżinsowe dla modnej dziewczyny

Denim jest doskonały do prawie każdej pupy… ale czy jest równie dobry do klatki piersiowej? Koszule dżinsowe skłaniają ludzi do myślenia o tym, że dziewczyny wypasają bydło na ranczu, wytrzymałych amerykańskich członków gangów motocyklowych lub zrelaksowanych hipisek w luźnych dżinsowych spódnicach. Chociaż nie są one zbyt formalne, są wszechstronne, trwałe i mogą być bardzo atrakcyjne. Istnieje wiele sposobów noszenia denimu.

koszule Dżins jest symbolem USA – powstaje przez splatanie razem białej i barwionej tkaniny indygo. A jego rozpoznawalność wynika z faktu, że tylko jedna nitka jest barwiona, więc zanika i przeplata się w charakterystyczny, rozpoznawalny sposób. Wiele koszulek i spodni z denimu jednak jest farbowanych lub bielonych w wybielaczu, a koszule sprzedawane są rozpoznawalne dzięki takiemu połączeniu.

Za dużo denimu w twojej stylizacji może przytłoczyć cię i zrobić złe wrażenie. Koszulki denimowej nie należy łączyć z dżinsami, chyba że dżinsy są czarne lub mają specyficzną fakturę. Można też połączyć fantazyjną, zdobioną ciemną koszulę dżinsową z parą wybielonych dżinsów – kluczem jest różnorodność. Większość klasycznych koszul dżinsowych sprzedawanych na rynku ma długie rękawy i wygląda na nieco zużyte. Załóż do nich parę leginsów i dodaj bawełniane spodenki, jeśli chcesz przykryć pupę.

Koszulę z dżinsem można zmienić w elegancki strój – łatwo to zrobić dzięki fantazyjnym butom, takim jak szpilki lub tętniące życiem kolorowe buty. Jeśli wybierzesz jasną koszulę z bladego denimu w połączeniu z ładną ołówkową spódnicą lub spodniami, będziesz w stanie nosić ją jako strój biznesowy casual. Wybierz kobiecą, błyszczącą, skórzaną torebkę, która kontrastuje z Twoją koszulą!

Oczywiście dżinsowa koszula jest też idealna na relaks po godzinach. Zużyty denim jest bardzo miękki – pod warunkiem, że nie kurczy się i nie zgniata się w praniu. Może to potrwać lata, ale koszulka z denimu może stać się idealnym ciuchem na relaks. To wspaniałe rozwiązanie do pracy na świeżym powietrzu… ponieważ dżins został wynaleziony z myślą o kowbojach. A kiedy przygotowujesz się do wędrówek pieszych lub kempingowych, koszule z denimu są idealnym rozwiązaniem.