Szorty o wysokiej talii – nowy przebój na lato

Tego lata nowym przebojem są szorty o wysokiej talii. Wyglądają świetnie na tobie, albo vice versa. Aby dobrze wyglądać w takich szortach, musisz jednak przestrzegać pewnych wskazówek, które zaczerpnęłam z bloga http://brainygirlsbeauty.com/. Nie wszystkie krótkie spodenki zostały wykonane z myślą o tobie. Szorty o wysokim stanie są naprawdę wygodne w noszeniu, ale nie powinny być traktowane jako opcja odzieżowa, która jest odpowiednia tylko dla nudnych mam.

Szorty o wysokiej talii stały się modne dlatego, że są teraz noszone przez ważne osoby, w tym popularne aktorki, takie jak Jessica Simpson i Leighton Meester. Jeśli one mogą wyglądać dobrze, dlaczego ty nie możesz? Wiele krótkich szortów dostępnych na rynku odzwierciedla ich wybory. Jednakże, jak wspomniano, istnieją szczegółowe wytyczne, których warto się trzymać jeśli chcesz wyglądać dobrze, gdy nosisz spodenki o wysokiej talii. Najważniejszą rzeczą, o której warto pamiętać jest to, że skracają one tors. Dlatego w naszym artykule znajdziesz mnóstwo wskazówek na temat tego, jak możesz wyglądać przepięknie w tego rodzaju krótkich spodniach.

Nie każda kobieta ma idealną sylwetkę do wszystkiego. Dlatego też, jeśli twoja sylwetka jest raczej drobna, możesz po prostu nie być w stanie założyć pary dżinsowych szortów o wysokiej talii i jednocześnie dobrze wyglądać. Jednak drobniejsze panie mogą łatwo rozwiązać ten problem, nosząc top z dekoltem w kształcie litery v. Noszenie tego rodzaju odzieży sprawi, że twój tors będzie wyglądał na dłuższy, co zrównoważy optyczne skrócenie wysokiego stanu szortów.

Jeśli masz szerokie ramiona, a dolna część ciała jest mniejsza od górnej (jesteś „jabłkiem”), warto nosić krótkie szorty o szerszej nogawce. Ta kombinacja odzieży także jest bardzo przydatna, jeśli twój biust jest dość duży, ale pupa raczej mała – chcesz pewnie przyciągnąć uwagę do nóg, ale nie do pośladków! Pamiętaj, aby nie nosić również dużych rozmiarów, ponieważ to sprawi, że twoje ramiona wydają się większe niż powinny.

Jesteś bardzo szczęśliwą kobietą, jeśli masz zrównoważoną sylwetkę ciała. Szczęśliwą, ponieważ nie musisz się martwić o przestrzeganie wytycznych wymienionych powyżej. Możesz jeszcze bardziej podkreślić swój wygląd, wybierając pary wysokich szortów, które są przytulne i dobrze dopasowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *